На 20 май 2026 г. във Варшава се проведе официалното заседание на ОБЩОТО СЪБРАНИЕ на GS1, посветено на темата „Визия в действие: лидерство, което изгражда бъдещето“. В него участват представители на 120 Национални организации GS1 от целия свят.

След официалното заседание се състоя тържествена юбилейна церемония, посветена на приноса на Националните организации GS1. Сред отличените бе и GS1 България, която получи плакет по повод 35-годишнината от своето създаване. Наградата бе приета от Цветан Симеонов, председател на БТПП и на GS1 България, и Цвета Братанова, изпълнителен директор на GS1 България. Отличието бе връчено от Renaud de Barbuat, изпълнителен директор на GS1, и Mark Batenic, председател на IGA Inc (Independent Grocers Alliance) и на GS1.